top of page

NELER YAPIYORUZ?

Markaların her ihtiyacına yönelik 360 derece kapsamlı çözümler sunuyoruz. Sosyal medya yönetimi, video prodüksiyon, kurumsal kimlik, dijital pazarlama, reklam yönetimi ve web tasarım gibi hizmetlerimizle markaların büyümesine katkıda bulunuyoruz. Yaratıcı ve etkileyici tasarımlarla markaların görsel kimliğini güçlendiriyoruz. Dijital dünyada varlık göstermeleri için kapsamlı dijital pazarlama kampanyaları yürütüyoruz. Sosyal medya yönetimiyle markaların etkileşimini artırıyor, içerik üretimiyle izleyicileri etkiliyoruz. Sizin için eksiksiz bir hizmet paketi sunarak markanızı bir adım öne taşıyoruz.

social-media-concept-composition-min.jpg
rm324-element-boom-05.jpg

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminde markanızı öne çıkarıyoruz. Stratejik planlama, doğru içerik üretimi ve tasarımı, etkileşim yönetimi ve analizlerle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

beautiful-vintage-collage-composition (1).jpg

Video Prodüksiyon

Hikayenizi videoya dönüştürüyoruz! Yaratıcı yönetim, senaryo, çekim, kurgu ve post prodüksiyonla etkileyici videolar oluşturuyoruz. Markanızı hareketli görüntülerle öne çıkarıyoruz.

20230618024248_[fpdl.in]_antique-sculpture-human-face-artificial-intelligence-pop-art-styl

Kurumsal Kimlik

Markanızın özünü yansıtan güçlü bir kurumsal kimlik oluşturuyoruz. Logo tasarımı, renk paleti, tipografi, slogan ve diğer görsel unsurlarla markanızı benzersiz kılıyoruz

20230618024647_[fpdl.in]_illustration-women-sculpture-is-using-laptop-with-stock-trading-g

Dijital Pazarlama

Online varlığınızı büyütüyoruz. Stratejik planlama, SEO, SEM, sosyal medya yönetimi ve içerik pazarlamasıyla markanızı dijital dünyada öne çıkarıyoruz.

beautiful-vintage-collage-composition_edited.jpg

Reklam Yönetimi

Reklamlarınızı etkili bir şekilde yönetiyoruz. Stratejik planlama, hedef kitle analizi, reklam kampanyaları ve performans takibiyle markanızı daha geniş kitlelere ulaştırıyoruz.

20230618024547_[fpdl.in]_hand-reaches-red-button-laptop-vintage-art-collage-3d-render_2556

Web Tasarım

Websitesi tasarımında özgün ve kullanıcı odaklı çözümler sunuyoruz. İleri düzey kullanılabilirlik, estetik tasarım ve mobil uyumlulukla markanızın dijital varlığını güçlendiriyoruz.

Adres

Mevlanakapı Mahallesi Mimar Kasım Caddesi 3A

Fatih / İstanbul

İletişim

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Gelişmelerden haberdar olun!

Teşekkürler!

bottom of page